Kontakt

Konzultantky

Sabina Feldmanová, MSc

Manažerka programu Studium VŠ v zahraničí

Sabina je absolventkou magisterského oboru International Employment Relations & Human Resource Management na London School of Economics, který úspěšně ukončila v roce 2012. Do Anglie se Sabina poprvé podívala už během svého bakalářského studia na Univerzitě Karlově, kdy se v rámci programu Erasmus vypravila na semestr na University of Derby. Předchozí pracovní zkušenosti získala převážně v oblasti HR a náboru absolventů pro mezinárodní společnosti jako např. Microsoft. V agentuře Czech-us působí od roku 2014, kdy pomohla do zahraničí prvním studentům.

Sabina ti poradí s bakalářským i magisterským studiem v Irsku, Dánsku, Anglii a Holandsku, a také s tvým následným uplatněním na pracovním trhu.

Lucie Kolářová, BA

Konzultantka programu Studium v zahraničí

První zkušenost se studiem v zahraničí Lucka získala na University College of Northern Denmark v dánském Aalborgu, kde v roce 2015 získala titul AP. Po třech letech života v Dánsku a se spoustou studijních i pracovních zkušeností se Lucka rozhodla vydat do Austrálie a splnit si tak celoživotní sen o životě v zemi klokanů. Do agentury Czech-us nastoupila po svém návratu v roce 2017, aby své zkušenosti se studiem v zahraničí předávala dál. Lucka se ale nechala zahraničím zlákat ještě jednou, tentokrát Velkou Británií, když se v roce 2019 rozhodla dovršit své vzdělání studiem Top-up Bachelor programu na University of the West of England v Bristolu.

Jako absolventka oboru Marketing se v současné době Lucka věnuje především online marketingu, a zároveň nadále pomáhá studentům s přihláškami na zahraniční vysoké školy.

O společnosti

Společnost Czech-us, v. o. s. byla založena v roce 2006, kdy také získala povolení od Ministerstva práce a sociálních věcí ke zprostředkování práce. Ačkoliv Czech-us byl založen v roce 2006, již o tři roky dříve jsme pomáhali mladým lidem získat víza pro práci plavčíka v USA na základě živnostenského oprávnění. V roce 2014 se společnost Czech-us, v. o. s. stala cestovní kanceláří. Vzrůstající popularita našich programů nám umožnila založit další specializované společnosti Czech-us Work and Travel, s. r. o., Czech-us Studium v zahraničí, s. r. o. a Czech-us Práce v zahraničí, s. r. o.

Ve výše zmiňovaném roce 2006 jsme zahájili expanzi na poli nabízených služeb, která pokračuje až do dnešních dní. V současnosti zajišťujeme práci a stáže ve většině zemí západní Evropy, USA, Kanadě a v některých exotických destinacích. Stále více se věnujeme i studijním a jazykovým programům. Zajišťujeme studium na univerzitách v Irsku, Velké Británii, Holandsku, Dánsku a Německu. Tyto země považujeme za evropské špičky ve vzdělávání, což potvrzují i účastníci našich programů.

Naše práce je naším posláním. Chceme pomoci mladým lidem do zahraničí, poskytnout jim jednu z největších životních zkušeností a šanci poznat novou kulturu. I díky zahraniční zkušenosti se následně naši bývalí účastníci stávají v životě úspěšní, což je pro nás ukazatel, že naše programy mají smysl. Abychom ještě více motivovali mladé lidi k studiu a práci v zahraničí, začali jsme v roce 2014 vydávat časopis BRAINSTORM, který je distribuován na stovky českých středních škol.

Naším krédem je:

  • maximální otevřenost
  • komunikativnost
  • spolehlivost
  • individuální přístup k zákazníkům
  • a koncentrace na kvalitu poskytovaných služeb.

Máme osobní zkušenosti s námi zajišťovanými programy. Poznali jsme americké hamburgery, britské autobusy, novozélandské hory, holandské dřeváky a australské no shoes, no worries. Při naší práci čerpáme z vlastních poznatků a informací získaných od našich bývalých klientů, abychom docílili maximální informovanosti zájemců o naše služby.

Irsko tě neláká?

Czech-us Studium v zahraničí, s. r. o.

Kancelář: Opletalova 23, 110 00, Praha 1 (4. patro)

Sídlo: Praha 1 – Nové Město, Vodičkova 730/9, PSČ 110 00

IČ: 2419386

Korunový bankovní účet: 2800518093/2010 vedený u Fio banka, a. s.

Eurový bankovní účet: 2200526292/2010 vedený u Fio banka, a. s.

Librový bankovní účet: 2201018564/2010 vedený u Fio banka, a. s.